Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnító módszert...

Milyen önbarnító módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg barnító krémet szeretnék használni:)

Olyat keresnék ami elősször nem drasztikusan változtatja a bőröm szinét, nem foltosan fog be, arcra is használhatom és ha elhagyom a használatát pár nap múlva visszakapom az eredeti bőrszínem. És a sárga hatást is szeretném elkerülni:)


2012. jan. 14. 14:26
1 2
 1/13 szemerey ***** válasza:

A sima barnítók mindegyike sárgás hatású.Inkább akkor barnítós testápoló. A legxarabb a nivea,sárga löttyedék, a garnier középkategóriás, a dior és hasonló márkájúak jók(ha lehet annak nevezni),de azok marha drágák.

Miért nem jársz inkább szoláriumba?

2012. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A dove önbarnítós testápoló jó én azt használom és szép barna vagyok mindenhol, nem is vagyok foltos. Egy héten egyszer szoliba is járok. Jól radírozd le magad és vékony rétegben kend fel. Így nem leszel se foltos, se sárgás szinű. Eleinte használhatod minden nap, de utána már csak két-három naponta inkább.

22/l

2012. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám az Essence barnító kendőjét. Van világosabb, illetve sötétebb bőrre való is. Annyi a lényeg, hogy NE nedves bőrön használd, mint ahogy az útmutatóban áll, hanem hidratált bőrön. Illetve ne az arcoddal kezd, azt csak a végén kend be vele.


[link]

2012. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szemerey ***** válasza:
A barnító krém és az önbarnítós testápoló között fényévnyi különbségek vannak. Előbb tisztában kellene lenni a fogalmakkal.
2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Rossmann saját márkás önbarnítója jött be. Nem lettem foltos (pár alkalom azért kellett, hogy rájöjjek a helyes technikára), és nem is sárga. Pedig jó párat kibróbáltam.
2012. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:02 Mindenki tisztában van a fogalmakkal, nem is értem minek írtad ide a nagy okosságod, senki nem írt hülyeséget...
2012. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szemerey ***** válasza:

agyas. a barnító kendő mióta barnító krém? és az önbarnítós testápoló?

te is inkább hallgattál volna ba+

2012. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szemerey ***** válasza:
ez pl. normál barnító krém,azaz sárgító, borsos áron dihydroxyacetone-el és erythrulose-t is tartalmaz valószínűleg, ami bőrirritációt okozhat [link]
2012. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Testápolós vagy sima barnító krém is egyaránt érdekel, mert teljesen zöldfülű vagyok a témához, így nem tudom mi lenne a legjobb :)
2012. jan. 14. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért, a barnító krém nem barnít? Önbarnító módszert kért, tehát sztem nem én vagyok az agyas -.-"
2012. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!