SYOSS hajfestek?

Figyelt kérdés

A SYOSS hajfestekek jok??Nekem vilagosbarna a hajam es vettem egy 9-1 ! Kifogja hozni azt a szint ami a csomagolason van?? Felek hogy nem sikerul mert a hajamat az elozo termek nem festette be ( nem SYOSS termek volt ! )

Mit mondtok ? Tapasztalatok - velemenyek ??


2012. jan. 14. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szín nekem befogta(de feketéről lett fekete, csak után festés volt), de iszonyatosan kevés festék volt benne. Meglepődtem, hogy úgy kellett kicentizni, pedig rövid a hajam, általában a fél festék megmarad.
2012. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nemjoo .. mert nekem is rovid(kleopatra) hajam van es mas fajta festegbol is keves volt ra egy egesz , mert nagyon dus a hajam:(...
2012. jan. 14. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


És ez első festés lesz ezzel a színnel? Mert nekem még rövidebb hajam van, mint a kleopátra fazon, és így volt szinte kevés. Szerintem úgy fesd be, hogy azért nyitva legyenek a boltok, hogyha neked is kevés, azért ne kelljen félig festett hajjal bemenni dolgozni.(:

2012. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kipróbáltam egy éve a lila árnyalatot és nagyon szép színe ltt,csak annyi bajom volt vele,hogy nem értem el a kívánt színt,mert sötét volt hozzá a hajam.Előtte le kellett volna szívatni,de inkább nem...
2012. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!