Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SYOSS sötétbarna hajfesték....

SYOSS sötétbarna hajfesték. Nem lesz fekete?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van, vettem egy SYOSS sötétbarnát, de olvastam itt tapasztalokat, és többen írták, hogy fekete lett, amit nagyon nem szeretnék.. Hogyha nem 2 dobozzal csinálom hanem csak egyel, akkor nem lesz olyan sötét, mintha kettővel csinálnám? L/16
2011. dec. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ne tudom, h pontosan ettől a hajfestéktől nem lesz-e fekete, de azt tudom, h anyumnak világos barna haja volt, és sokszor vett sötétbarnát, és fekete lett tőle (ő is csak 1 dobozzal használta)... és mot nem rég meg vett világos barnát, és háth teljesen olyan volt mint amikor sötétbarnával festette. Am én is beszeretném majd egyszer festeni a hajam (szőkére) de azért félek, h nem-e lesz más színű, mint amilyet akarok :/
2011. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sötétszőke hajam volt, és vettem SYOSS világosítót. Hát,sokkal világosabb lett,de nem lett olyan amilyet szerettem volna,inkább olyan mintha be lenne melírozva! Óvatosan,nehogy neked is iylen legyen! :S
2011. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak szerintetek? Nagyon rosszul állna nekem a fekete haj sztem..
2011. dec. 22. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne azonnal a sötéttel fesd be, előbb valami világosabbal, de az alapszínednél legyen sötétebb. És ha nem olyan, amilyet szeretnél elérni, akkor még mindig festheted eggyel sötétebbre és nem leszel fekete. Én is fokozatosan sötétedtem.
2011. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár mosás után már nem fekete,tapasztalat.
2011. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, akkor vállalkozom a befestésre. : ))
2011. dec. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!