Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A "Nive Creme"-t lehet használ...

A "Nive Creme"-t lehet használni akárhova? Naponta kisebb mennyiségben az arcra is akár? 16L

Figyelt kérdés
Nem akarok akármit az arcomra kenni, de csak tonikozom, és eléggé zsíros, valamikor meg hámlik, annyira száraz. Nincs ráírva a dobozra hogy hova is való ez a krém. Lehet az arcomra is? [link]

2012. jan. 15. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve nem lesz tőle több pattanás és mitesszer, ha lehet használni arcra?
2012. jan. 15. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
nivea kék krém nagyon zsíros ha problémás a bőröd szerintem ne ezzel kend.én nekem ugyan nincsenek ilyen problémáim,de sokaktól hallottam hogy a nivea soft tégelyes krém nagyon jó és azt kenheted tetőtől talpig mindenhova.én az arcomra használom nekem ez vált be a legjobban.nem zsíros könnyen felszívódik és nem kell utánakrémezni...
2012. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

igen, tényleg jó. kezemre is kb. kétszer kentem, mert már vérzett, annyira ki volt száradva, most meg már nem is piros a kezem. szóval száraz bőrre tényleg tökéletes :D

2012. jan. 15. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
te a soft-ról írtál? akkor elnézést, azt még nem próbáltam :DD amit én kilinkeltem, azt dícsértem az előző válaszomban :DD
2012. jan. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!