Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bio dezodort ismertek,...

Milyen bio dezodort ismertek, ami tényleg használ is?

Figyelt kérdés

Olyan dezodort keresnek, ami nem tartalmaz alumíniumot (nyugodtan lehet házi recept is, ha olyat tudtok), de tényleg hatékony nem csak a szagok, de a nedvesség ellen is. Van valakinek valami tapasztalata? Tudom, hogy az izzadás természetes folyamat, de engem rendkívül idegesít. Elég izzadós vagyok, pedig nem stresszelek, és igyekszem egészségesen élni. Ismerem a soultio antisudoricat (ez volt az egyetlen, ami tényleg használt), de szeretnék áttérni a natúr kozmetikumokra, ezért kérlek valami ilyesmit írjatok.

Előre is köszönöm!!


2012. jan. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Rossmannak van Alterra nevű terméke.

Bio, nincs benne aluminium. Én a férfiaknak való változatát ajánlom (kék szinű tubus), mivel az illata unisex és sokkal aktívabb, mint a nőknek készített változata! Árban: én legutoljára 600 Ft-ért láttam a rossmannban.

2012. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak szódabikarbónát hintek a hónom alá, az tökéletesen elveszi a szagokat.

itt találsz házi dezodor recepteket:

[link] (boszorkánykonyha)

2012. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Antalvalizni én is szoktam, köszi:) De a szódabikarbóna csak a szagokra jó, nem? Vagy csökkenti is az izzadást?
2012. jan. 17. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez az alterra használ rendesen? Nem izzadsz tőle?
2012. jan. 17. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ez egyénfüggő. És az sem mindegy, hogy nyáron 40 fokban, vagy télen a hidegben használod. Én most télen próbáltam ki, nincs rá panaszom. De hogy nyáron megállja-e a helyét, az jó kérdés :)
2012. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*előző vagyok: tehát nekem az Alterra télen bevált. ez a lényeg XD
2012. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!