Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek valami jó kis házi...

Ismertek valami jó kis házi hajpakolást ami nektek is bevált száraz hajvégre?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

házi praktika : olíva olaj

bolti praktika: garnier száraz töredezett hajpakolás

2012. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
kókuszolaj vagy mi a neve. Bioboltban lehet venni.
2012. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meleg olívaolaj pakolás :)
2012. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem teljesen házi, de nekem nagyon bevált ez a recept. Kell hozzá valamilyen olajosabb, szilikonmentes balzsam (én vagy Fructis hármas táplálást vagy Garnier Natural avokádósat használok), ehhez teszek felmelegített kókuszolajat (olíva is jó, vagy jojoba, argán, ilyenek), majd mézet, meg aloe vera gélt. Ezt vagy mosás előtt száraz hajra teszem, és utána kímélő samponnal csak a fejemen mosom meg a hajam, amíg a végén rajta van a pakolás és egyben öblítem, vagy mosás után vizes hajra kenem és utána csak kiöblítem.
2012. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. és ez nagyon zsírozza a hajat? mert nekem a töve zsíros a vége pedig seprűs :S
2012. jan. 14. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Miért is lettem lepontozva???

2012. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom nem én voltam.
2012. jan. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!