Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna, szinte már fekete...

Sötétbarna, szinte már fekete festett hajam van, szőkítés nélkül látszana benne a vörös melír?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 12:10
 1/6 anonim válasza:
Nekem fekete hajam volt, világosítani szerettem volna és a fodrászom első alkalommal tűz pirosra festette a hajam de tartalmazott szőkítő port is.. aztán 2. alkalommal mikor már kezdett kopni befestette barnára, azóta is is csoki barna vagyok. Nem tette tönkre a hajam, persze ez haj függő..
2012. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem látszana benne, csak ha rásüt a nap. Fontos, hogyha szőkited csak egyszer tedd, mert többszöri alkalommal durván tönkrevágja a hajad és vattaszerű lesz!
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,azért kérdeztem,mert nem szeretném szőkíteni.Ha első festésre nem is látszana annyira mennyivel lenne más a második festés után?
2012. jan. 18. 12:36
 4/6 anonim válasza:

Nem ajánlom hogy szőkítés nélkül befesd.. maximum a töve szőkül be a többi része a hajadnak pedig vagy egyáltalán nem látszik majd vagy ha látszik is akkor is sárgás narancssárgás lesz.. és a többszöri hajfestés is nagyon káros a hajadnak

Inkább varrass fel szőke tincseket.. akkor nem károsodik a hajad, és ha megunod, nem tetszik leszedeted.. Így hogy pár tincset tetetsz bele nem is olyan drága mintha hosszabbítanád 200 tinccsel..

2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szőkíteni szeretném,az az ,amit nem akarok. Vörösre szeretném a fekete hajamat és az a kérdésem,hogy lehetséges-e anélkül,hogy szőkíteni kellene?
2012. jan. 18. 18:09
 6/6 anonim válasza:

nem látszik benne!3%-os oxi+ szőkítő por :) ne félj nem teszi tönkre a hajad és jobban kiszedi mint a 12%-os!!! tévhit hogy az erősebb jobb! hogy miért? mert a 3%-os megnyitja a hajad roncsolás nélkül és dolgozhat a szőkítő a pigment eltávolítással! rozsda barnára kiszívja!( 50perc ) ha jobban szeretnéd szívatni akár 3* is megteheted nem lesz roncsolt a hajad!

üdv.: egy fodrász :)

2012. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!