Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium most akkor árt a...

A szolárium most akkor árt a bőrnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Már mindenfélét hallok és nem tudom mi az igaz. Ha valaki túlzásba viszi csak akkor ártalmas, vagy ha ritkán járok akkor is? Függ attól hogy egy alkalommal mennyi ideig vagyok bent, vagy csak a csövek minősége a lényeg? Akik nagyon otthon vannak ebben a témában tudnának nekem tanácsot adni?
2012. jan. 16. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogy árt. a szolizók nyugtatják magukat azzal, hogy mértékkel nem. ha bent vagy öt percet annyi káros sugárzás éri a bőrödet mintha órákig a napon lennél. a barnulás ez ellen egy védekező mechanizmus.
2012. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
természetesen árt. Csak ha keveset szolizol, és mértékkel csinálod, akkor több idő kell hozzá, hogy érezhető/látható legyen, mit tesz a bőrrel...
2012. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
árt
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kb. 2 éve jártam nagyjából 3 hónapig "rendszeresen" majd 1 éve megint párszor, de olyan volt minden alkalom mintha újjászülettem volna. Akkor inkább nem megyek, mert nem éri meg az egészségemet kockára tenni.
2012. jan. 16. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sokan azt hiszik,hogy nem,de a bőrrák kockázatát semmi nem növeli ennyire.Mellesleg nem napbarna inkább sárgás műszín lesz a vége.Én inkább maradok fehér bőrű,de 10 év mulva nem lesznek szarkalábak helyett,bevésődött ráncok.
2012. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!