Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros lehet ha mindennap...

Káros lehet ha mindennap használom 5 percet a csokicsőt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 11:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsánat nem mindennap hanem hetente 3*5 percet :))
2012. jan. 13. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem káros
2012. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

teljesen mindegy milyen szoli, a bőrnek árt mindenképp. de te tudod. egy jóérzésű bőrgyógyász mindenképp lebeszélne róla. :D

Egy rákszűrést félévente-évente mindenképp beszorítanék a menetrendbe, főleg, ha sok az anyajegyed.

2012. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon káros, egy rokonom a szolitól rákos lett és most járhat miatta a kemoterápiákra.
2012. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
valaki olyan véleménye érdekelne aki használta már ,és nemkcsak a azt szajkózza amit a TV ből hall és okoskodik a monitor mögül
2012. jan. 13. 14:27
 6/17 anonim ***** válasza:
tedd meg AndreTheGiant helyett is.
2012. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

De morci valaki. Káros? Most írtad hogy ez már EU szabvány, ugyan miért lenne káros, ehh...

Legfeljebb olyan ronda, élettelen és ráncos lesz a bőröd pár éven belül hogy semmi nem segít már. Nézz már rá pár szolis 30asra, kib*szott ronda a bőrük. Legjobban a mell fölött szokott látszani, de máshol is. Mintha már 40-50 évesek lennének. Ezt te is eléred ennyi szolival hamarosan. De amúgy nem halsz bele ez a lényeg. Csak épp nem szebb hanem rondább leszel tőle, de gondolom ez a célod ha csinálod.

2012. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csőt? Nem inkább csövet?:D

Amúgy meg igen, káros. Nem feltétlenül leszel tőle rákos, de rettenetesen csúnya lehet tőle a bőröd egy idő után. Szerintem hülyeség használni. Inkább amikor süt a napocska feküdj ki napozni. Nekem a nyári színem sose kopik ki teljesen és ilyenkor télen is szép színem van.

2012. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te kérdezted , hogy káros e, és azt nem írtad , hogy milyen csövek vannak benne . Szóval te vagy az agyatlan barom és nem én, te SEGG!
2012. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem mondtam , hogy fél éven belül rákos leszel, nem tudom mit kell ezen így kiakadni. Csak mondtam , hogy előidézheti.
2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!