Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kozmetikus tud segíteni...

Egy kozmetikus tud segíteni vhogy az aknés arcbőrön?

Figyelt kérdés

Orvoshoz járok már egy hónapja(bőrgyógyászhoz) 3 db antibiotikumot bevettem, aknefug oldatot, zinerytet, gyógyszertári arclemosót használok.

És nem érzem, h az arcom szebb lenne, persze szárad, de jönnek elő újabb kis csomók. Mit tud kezdeni az aknés bőrrel egy bőrgyógyász? Tud segíteni rajta?

Nagyon fontos lenne kérlek!!!!!!!!!!!

19/L

Nem volt semmi gondom előtte a bőrömmel, kb 2 hónapja jelentkeztek a tünetek.


2012. jan. 17. 08:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én azt tanácsolom, hogy nézz szét az antalvali . com-on, ugyanis ez a sok gyógyszertári vacak amit kitalálnak meg kenőcs egy nagy hülyeség... hidd el, volt már elég dolgom velük, mindegyik egy nagy rakás kémiai anyagtömkeleg.


amúgy nekem nagyon ragyás volt az arcom mikor 18 voltam, akkor felirattam fog.gátlót és nagyon szépen rendbe rakta. ez se valami jó módszer, de hatott. esetleg próbáltad már azt?


22/L

2012. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szexhiányod van! :-)


Amúgy ha bebizonyosodik hogy nem, akkor javaslom a Roacuttan -t.

2012. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem fog.gátló után jött ki. Vagyis rá pár hónapra. Alapjáraton a bőröm nagyon szép, de nagy területeken jelentkeznek az aknék. Elegem van...
2012. jan. 17. 08:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Am igen szexhiányom is van, de egyedül vagyok...sajnos
2012. jan. 17. 08:31
 5/11 anonim válasza:
1. vagyok: és még mindig szeded?:S remélem nem! elvilg ha abbahagyod, kitisztul a szervezetedből, legrosszabb esetben is 6 hónap alatt (legjobb tudomásom szerint) és utána már el kéne múlnia... feltéve ha amiatt jött ki!
2012. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ömm nem teljesen értem, most csak aknés vagy pattanásos is a bőröd?

Mert ha csak a kis pici fekete pöttyök vannak akkor nyugodtan menj el kozmetikushoz szépen kitisztítja az arcod.

De ha gyulladt pattanásos akkor nem ajánlom azt is ki tudja tisztítani de az fájdalmasabb valamivel, és hosszabb ideig látszik a tisztítás nyoma.

Az a fő találd meg miért jönnek ki a pattanások, és próbáld megszüntetni az okot. Én szerencsére rájöttem, hogy csak akkor jönnek ki rajta ha nem alszom eleget.


És próbáld meg a megfelelő krémet használni nekem egyik ilyen csodaszertől amit írtál semmit nem változott a bőröm.

2012. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah most olvasom hogy fog gátló után jött ki!!!!

Hát ne szedd azt a vackot és szerintem ha tudjátok akkor a barátoddal inkább gumival csináljátok, mert a fog gátló ahogy látod neked is teljesen bezavart a szervezetedbe. Iszonyatos változást csinál az az ördögi bogyó.

2012. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Válts fogamzásgátlót. Egyébként tud segíteni egy bőrgyógyász. Magas A vitamin tartalmú gyógyszereket írhat fel aminek el kell tüntetnie a pattanásokat. Ilyen pl. az acnenormin...nekem ez tüntette el. Igaz nagyon szárít és fog.gát. kell szedni mellé de hatásos.

22/L kozmetikus

2012. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyébként az akne a pattanás megfelelője, a fekete pontokat comedonak hívják kozm.nyelven ami miteszer
2012. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyulladt én arra gondolok,hogy gyulladás van a szervezetben,kellene egy vérkép.Ha az normális amit kétlek,lehet tovább lépni.
2012. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!