Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktika? Többi lent

Házi praktika? Többi lent

Figyelt kérdés

arcomra szeretnék házi praktikát.Arcradír vagy valami ilyesmire gondoltam...

hogy kell elkészíteni a tejes-élesztős pakolást?? minden fajta praktika érdekel.köszii előre is

14/L



2012. jan. 17. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

1. 3 evőkanál méz + 1 teáskanál őrölt fahéj - Összekeverem, felkenem, és legalább 20 percig fent hagyom, majd lemosom. Pattanásra, pirosságra nagyon jó, én szeretem éjszakára is fent hagyni, ilyenkor ajánlott lefekvés előtt fél-1 órával felvinni hogy ne folyjon mikor lefekszel + egy törölköző a párnádra nem árt.


2. Uborka - lereszelem, felteszem az arcomra, fél óra múlva lemosom. Nagyon kisimul, felfrissül tőle az arc, kevésbé lesz zsíros, olajos (ezáltal kevesebb pattanásod lesz).


3. Ha kibújófélben van egy pattanásom, akkor fogok egy szelet paradicsomot, és negyed órára rányomom a kezdődő gyulladásra, nagyon szépen visszahúzódik tőle.


4. Lefekvés előtt - ha épp semmilyen maszkot nem tettem fel éjszakára - egy jégkockával dörzsölöm át az arcomat, nagyon jó érzésű lesz tőle, és halványítja a hegeket :)

2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arcradír:búzzadara és joghurt keveréke.Az előző válaszoló a pakolásokat leírta.
2012. jan. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bőrradír: kávézacc+néhány csepp olaj(narancsbőrre is jó,pakolásként is használható,amit dörzsölve kell lemosni)
2012. jan. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!