Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon hogyan és hányszor...

Otthon hogyan és hányszor használjam az ilcsi feketeszappant?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is használom! A szappant nagyon sokmindenre lehet használni, arcra, hátra, akkor samponként is dúnztban, ha nagyon problémás a haj, ezért írtam nem tudom mire is használod.

Pl. én arcra és mivel nekem nem nagyon pattanásos, ezért heti 2 alkaommal használom csak,mert szárító,hatása viszon, viszont mindennapos használatra a zöld szappan javasolt.

A fekete szappant az előtt használom mielőtt leradírozom az arcomat csipkebogyó arcradírral és utánna jöhet az ichtiolos gyógyfüves pakolás.

Lehet venni a Rossmanba vagy a Dm-be kozmetikai kesztyűt 300 Ft-nál nem több. Nekem ezt ajánlotta a kozmetikusom. Azt felhúzom a kezemre, bevizezem és a fekete szapannal jól áddörzsölöm az arcomat.

www.ilcsi.com

itt van egy letölthető termékkatalógus, itt részletesen ír, hogyan lehet alkalmazni ezeket a kozmetikumokat, bár a fekete szappan esetében napi rendszerességet ír, de mondom a kozmetikusom nem ajánlja, egyébként Ilcsivel dolgozik.

De kérdezd meg a te kozmetikusodat ha bizonytalan vagy ezeknek a termékek használatával kapcsolatban,amennyiben ő is Ilcsivel dolgozik, mert akkor ugye neki tudnia kell.

2009. máj. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem pl. száraz bőröm van, mégis ezt használom inden nap (!), mert a szennyeződéseket le kell mosni, utána úgyis tonikkal frissítek és utána krém évszaknak, kedvemnek megfelelően. Így egész nap puha a bőröm.


Annyit szerettem volna mondani ezzel, hogy neked kell kitapasztalni. Az ajánlás egy jó dolog, de én még olyat nem tapasztaltam, hogy mindenkinek ugyanazt a tanácsot lehetett volna adni.

2010. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!