Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat világosabb barnából?

Szőke hajat világosabb barnából?

Figyelt kérdés
Most világosabb barna a hajam, tavaly nyáron rakattam bele melírt, de szőkét szeretnék. Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire egészségtelen és hogy mennyi időközönként kell újra festeni?
2009. máj. 26. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Bár ma már elég jók a festékek, mégis a szőkítés a legdrasztikusabb, mert ott a hidrogénnel kiszívják belőle a színt.


A hajad növekedésének ütemétől függ, hogy milyen időközönént kell újrafestetni, a barátnőm is v.barnából csináltatott szőkét, ő 4 hetente festeti.


Jól gondold meg, mert tényleg a szőkénél a legcsúnyább, ha a töve barna, illetve, nehogy besárguljon, asszem emiatt szokták ajánlani a hamvasító sampont.


Ja, és, ha vissza akarod festetni, nagyon nehéz, mert rendszerint ledobja magáról a festéket is.


MEg, ha pl. söt a szemöldököd, azt is érdemes hozzávilágosíttatni, mert sztm elég csúnya a szőke haj, sötét szemöldökkel.


Én 2 éve rakattam szőke melírt a sötétszőke hajamba, egyre többet, és nekem nem állt jól,ill. nekem nem tetszett, így a teljes szőkeségig el se jutottam.


De próbáld ki, neked hátha bejön.

2009. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok barátnőm szőke és ők is barna hajúak, de sztem nagyon csúnya, amikor elkezd lenőni a hajuk és a tövénél barna, viszont nem festhetik 2 hetente, mert akkor semmi hajuk sem maradna, így se sok maradt és teljesen tönkre ment. Én minidg azt tanácsolom, hogy az eredeti hajszintől vagy 2 árnyalattal világosabb, vagy 2 árnyalattal sötétebb legyen a hajfesték. Én alkalmazom ezt a módszert a haját hajamtól 2 árnyalattal sötétebb hajfestéket használok, (muszály festetnem mert nagyon sok az ősz hajszálam pedig fiatal vagyok) és nagyon jól áll. Szerintem hülyeség barnából szőkét csinálni. de az is sok esetben előfordul, hogy besárgul és az nagyon csúnya tud lenni, tehát, ha be is festeted jó fodrászhoz menny el és ne otthon akard befesteni. 19/L
2009. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!