Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves fiú vagyok, kb afronak...

20 éves fiú vagyok, kb afronak számító göndör hajam van. Vasalom a hajam 1-2 éve. Szerencsére még kopaszodásnak jele sincs, viszont tudom, nem egészséges a hajamnak a vasalás. A Rossmannba vennék valami hajerősítőt, vagy hajápolót. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
to2be hővédő és hajformázó lila-narancssárga spray. Könnyebb vele vasalni és védi is a hajat. Nyugi, nem fogsz a vasalástól megkopaszodni, inkább csak a vékony szálú hajnak árt nagyon a vasalás. Én egy éve vasalom, a fodrásznak fel sem tűnt, pedig mindig kérdezgettem, hogy törik-e, de még csak nem is törik, pont mert nekem is erős szálú hajam van.
2012. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszont nekem már elég vékony, és töredezett is a hajam! sűrű, de látom,hogy nem egészséges...
2012. jan. 18. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

ne vasald..hagyd h rendbe jöjjön a hajad,a balzsam is csodákat tesz hajmosás után.

ja és mellesleg vannak olyan lányok akik majd megvesznek egy göndörhajú pasiért:D

2012. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

lemaradt h mit ajánlanék,én ezt használom tökéletesen meg vagyok vele elégedve ,kevésbé töredezett már a hajam és szép puha fényes:D

2012. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!