Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy egyes...

Mitől van az, hogy egyes embereknek ráncos a nyakuk (körkörösen) meg a hónaljuk, egyeseknek meg nem - súlytól teljesen függetlenül (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés

Nekem is, és nekem ilyen egész kicsi korom óta, ilyen volt kamaszkoromban, mikor vasággyal együtt negyven kg voltam.. Sok lánynak meg egyáltalán nem, akár kövér, akár nem. Tehát nem súlyhoz (tokához stb..) van köze, az tuti.

Erre gondolok nyak ránc alatt: [link]

Nekem is ilyen, sőt még "vastagabbak", mélyebbek. És egész a nyakam alján, a kulccsontomnál is van egy "kör" (pedig ott nem is ráncolódik a bőr sosem..). Egész kicsi korom óta...

Nem értem, h valakinek mitől ilyen, valakinek meg egyáltalán nem.


2012. jan. 18. 12:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem az 1-2 éves kori képeimet, és mát akkor is látszottak a nyakamon, mikor pici, vékony, édi szőke baba voltam. :D Tehát ennek a "jelenségnek" semmi köze a súlyhoz, sem az öregedéshez. Mitől lehet?
2012. jan. 18. 12:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen "ráncaim", az orvos meg is kérdezte, hogy nem műtöttek-e, azt hihette, hogy valami heg lehet. Pedig én is vékony vagyok.
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamon nincs,viszont a nyakam alatt a kulcscsontomnál nem is egy.Habár én meg kövér vagyok.
2012. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az orvosod elég "butus", ha hegnek nézte, rengeteg lánynak van - ezért nem értem az okát.
2012. jan. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!