Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki akartam nyomni egy miteszer...

Ki akartam nyomni egy miteszert, ami fájt és nemsikerült (nemjött ki). Erre bepirosodott teljesen és egy kis búb lett rajta. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mikor fog elmúlni?Péntekre nagyon nagyon fontos lenne:D

ja és még most is fáj egy kicsit


2012. jan. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad szakszerűtlenül, esetleg nem egészen steril módon nyomkodni a mitesszereket. Így csak mélyebbre nyomtad azt a bőrbe amitől begyulladt és szép nagy pattanás lett belőle. Én ilyenkor fogkrémet szoktam tenni rá, akár egész éjszakára is, de lehet kapni erre a célra ecsetelőket, krémeket, ami hamarabb leszárítja.
2012. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a tonik?nem használ?
2012. jan. 18. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A tonik nem erre való, az helyreállítja a bőr ph értékét tisztítás után, összehúzza a pórusokat, segít megelőzni a pattanások kialakulását. A már kialakult pattanások ellen nem igen hatásos.
2012. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!