Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam a pattanásaim....

Kinyomtam a pattanásaim. Bepirosodott a helye. Találkozóm lesz. Hgy tudnám a pirosságot eltntetni? Házi praktika?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetrán kenőcs. Igazából nekem semmi házi praktika nem jött be. De amit tudok, az paradicsom, uborka, jég, fogkrém...
2011. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy jó smink segít. :S Én négy napja játszottam el ezt, azóta is vállalhatatlan egy helyen. :D
2011. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
korrektor, alapozó.
2011. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sudocrem-el 3-szor 4-szer bekened egymás után, és látványosan halványodik, de a Neutrogena kézkrém is eltűnteti az irritációt!

A sudocrem amúgy egy babapopsi krém, de én féléve használom, a pattanásaimra, és mára teljesen eltűntek!

2011. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ajánlom a fogkrémet............(nekem bevált)

De régebben az asszonyok a saját vizeletükkel kenték az arcukat (pl.gésák,hárem hölgyek)

2011. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
41%

Én most elmondok neked egy titkos ősi zsidó receptet.

Szarjál bele egy vödörbe,hugyoz rá,csepegtess némi szűz lány vérét hozzá,2 db. tojást,egy konzerv szardíniát,mindezt keverd el jól tedd ki valami meleg helyre,érlelődjön két napig,és már kész is van a csodaszer.Mindent eltüntet!

2011. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
sztem alapozó..xĐ
2011. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
xd ezek nagyon betegek xDDXDxD fhúú azért köszi X"""D
2011. ápr. 27. 21:54
 9/11 anonim válasza:
Hát nekem csak ritkán van, de van sudokrémem és neutrogénás kézrkémem is. Azt hiszem majd ki is próbálom. Sudokrémről hallottam már hogy nagyon jó és sok mindenre lehet használni.
2011. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha az egész arcodat pirosra kened, egyáltalán nem fog látszani a pattanás:-))))))9
2011. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!