Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begyulladt a köldökpiercingem?

Begyulladt a köldökpiercingem?

Figyelt kérdés

minden nap estére kb egy centi kint van a pcmből. a bőr és gennydarabok rátapadnak és nem tudom a bőrömbe visszanyomni. Mivel kenjem v kihez menjek ezzel a problémával? Háziorvos?és a két golyó között részen piroskás. egyébként 4 hónapos a pc-m

betadineal és sóoldattal kenem(ahogy a piercer mondta


2012. jan. 18. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a sürgősségire. A köldököt nem hiába nem azért találták ki, hogy fémeket szúrkálj bele...:S
2012. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt most nem nagyon értem! Hogy hogy kint van estére a piercinged? Nekem mindig kint van annyi a bőröm,és az alsó gilyó között! Tengeri sós vízben fürödj! És a patikában lehet kapni tiszta szeszt! Szárít,és fertőtlenít! Jó alaposan kend be vele,egy fülpiszkálóval pucold meg a pierc szárát,a golyókat,és ici picit húzd kifele a pierc-et,és nyomda a totál átitatott szeszes fülpiszkálót a felső lyuk tetejéhez! Így a szesz belefolyik,és összehúzza a sebet! Ja,és pár óra után használhatod a betadint is! Tiszta kézzel kend! Lehet csipni fog kicsit a cucc,de nekem csak ez használt! Pár nap után szépen kezdett múlni!
2012. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!