Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a golyós dezodor...

Melyik az a golyós dezodor vagy stift, amely nem hagy fehér foltokat mindenhol a ruhámon, ugyanakkor funkciója szerint is működik? (női deo-ra volna szükségem)

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem CD vizililiom illattal nagyon bevált. De természetesen NEM a ruhára teszem, hanem szigorúan magamra, és minden használat után kimosom a ruhát. (Bocs, hogy ezt beleirom, nekem természetes, meg szerintem a legtöbb embernek is, de hallottam már ilyet)
2012. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyszer jártam már úgy, hogy amikor vettem fel a ruhát, akkor hozzáért, és csíkokban meglátszottak a fehér foltok. Minden használat után mosom a ruhát, a bőrömre kenem a deot, mégsem találtam még olyat, ami nem fog be... :/
2012. jan. 19. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Nivea "angel star" invisible deom (golyós) van, halványlila színű. Nagyon elégedett vagyok vele, nem hagy foltot a ruhámon, pedig sokat vagyok feketében is.
2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, nekem eddig ezzel a dezodorral soha nem volt gondom.

Viszont ha ilyen elöfordul, akkor este a ruhadarabot AZONNAL áztasd le hideg vizbe (feltélen hideg legyen) és hagyd benne másnapig, öblitsd többször szintén hideg vizzel és utána mosd csak ki. Igy ki lehet szedni a ruhákból a foltot.

De mindenképpen ajánlatos dezodort váltani.

2012. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nivea nekem nem fogta meg és a Rexona Crystal sem. Mondjuk nem is nagyon izzadok.
2012. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mindet meg fogom nézni :)
2012. jan. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!