Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dezodor stift - ha olyan...

Dezodor stift - ha olyan fehér "krémes réteg" lesz a hónaljamon, ami nem ivódik be, akkor a stift rossz vagy túl sokat kentem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokat kentél
2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy férfi vagy vagy nő? Ha férfi javaslom az Old Spice, színtelen zselés stiftjeit... Hasonló gondom volt nekem is, és ezek nagyon beváltak. Jó az illatuk, egyáltalán nem izzadok tőlük, és még foltot sem hagynak.
2011. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Végülis lehet, hogy tényleg csak sokat kentem, mert én butus vagyok, mindig azt hiszem "nem elég", lemostam, újrakentem csak kb. negyedével és nincs gond. :D

Eddig spray volt, most váltottam stiftesre.

2011. szept. 20. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Én is mindig dörzsölöm, mint az állat, aztán csomókba lehet lepöckölni :)) Sokat teszünk!
2011. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ha nem használok sokat, akkor is így vagyok, szerintem ez márkafüggő.

Most Rexonám van, de alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérek a Lady Speed Stick-re, amivel semmi ilyesmi nem volt. :S

2011. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!