Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek sok anyajegyetek van...

Nektek sok anyajegyetek van és hol a legtöbb?

Figyelt kérdés
A válaszokat nagyon köszönöm!
2012. jan. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

aha, mivel fehérbőrű vagyok és a nincs elég pigmentem, hogy lebarnuljak ezért a napon csak kianyajegyesedem. nekem csak a két karomon vannak = sosem veszek fel rövidujjú, pántos, netán pántnélküli ruhát, rövidujjút- csakis hosszúújjut minden évszakban, mert gyűlölöm. szexelni nem szexelek, éppen emiatt, hiába szép az alakom, de nem merek levetkőzni már évek óta emiatt....hátezvan...én utálom, olyan génhibás

elszarja az embert rendesen, mmintha mocskos lennék vagy összefröcsköltek volna...hátna!

2012. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon van vagy 20-25 :D
2012. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is.. az arcomon kb 20... hátamon 10.. hasamon 2.. popsimon 3
2012. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mell alatti részen van sok,máshol sehol,de ott sok pici.
2012. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a karjaimon van viszonylag sok, de azok ilyen nagyon picik.
2012. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az arcomon van egy bazinagy, oldalt, ha ki van engedve a hajam, az eltakarja, de nem győzök rá korrektort rakni, szerintem marha ronda :D

a jobb vállamon még van egy hadseregnyi, így egybecsoportulva, úgy néz ki, mint valami pigment hiba, pedig csak sok pici anyajegy egy kupacban. marha ocsmány :/ de már megszoktam, hogy minden nyáron minimum 20 ember kérdezi meg, hogy "jjaaaajjj, mi történt a válladdal?!" :D

2012. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt az arcomon pár darab de elmentem egy plasztikai sebészhez és levetettem mindet.Utána fél évvel pedig kellett egy lézeres kezelés hogy teljesen heg mentes legyen.
2012. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Óh hát kinek van arra ideje, hogy összeírja hol mennyi van.

Mindenhol van, és nagyon sok, szerintem több 100db.

Az elsőnek: én sem mertem felvállalni magam 8bár nem az anyajegyek miatt), és nagyon sokáig én is mindig hosszujjúban jártam, de egyszer csak elegem lett a dologból, és már nem érdekelt ki mit mond 8soha senki nem szólt miatta). Hidd el boldogabb leszel ha elfogadod magad, pláne ha csak az anyajegyeket szégyelled, (a pasik sem mondták hogy csúnya lenen).

2012. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!