Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanásos és...

Mit ajánlotok pattanásos és zsíros bőrre? A haj elmegy röviden?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és a bőröm eléggé zsíros. Pár pattanás is van az arcomon. Mit ajánlotok? Valami olyan megoldás lehetséges amihez nem kell sehová menni? (a szüleim miatt, mármint eléggé "izék") Rövid hajam van, olyan 2 centi a vállam fölötti magasságú. Nem szeretném megnöveszteni, igaz hogy a hosszú haj elég csinos és nőies, de csak a gond van vele. Szerintetek?
2012. jan. 20. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az arcbőr és a haj között nincs összefüggés. A hajadat úgy hordod, ahogy akarod, nem muszáj megnövesztened, bár sztem az sokkal lányosabb.

Arcbőrre: kozmetikus kellene, de oda nem akarsz.. hát akkor kezeld otthon. Tonik, arcradír, hidratáló krém. Mást nagyon nem tudok.

2012. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tonikot használok, van itthon 2 féle is. Az arcradír és a hibratáló krém drága, vagy olcsón is meg lehet kapni?
2012. jan. 20. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az arcradírt otthon is elkészítheted búzzadara és joghurt keveréke.Arckrémet venned kell.
2012. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 21. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, biztos találsz pár házi praktikát, amit otthon is egyszerűen elkészíthetsz. Akár arcmaszkokat(biztos sokat találsz, de nem vétesz hibát akkor sem, ha egy kis mézet, vagy valamilyen tojásos, joghurtos dolgot teszel a bőrödre, de inkább nézz utána), vagy pattanástalanítót(hallottam valami élesztős illetve egy szódabikarbónás módszerről, keress rá), mitesszereltávolítót(egy tk. zselatinhoz adj pár csepp tejet, és tedd be a mikróba, utána ezt a kissé büdös, ragacsos valamit kend az érintett felületre, majd néhány perc múlva húzd le a bőrödről). Ajánlom figyelmedbe (ha van Spektrum Home tv csatornátok) James Wong műsorát, a Kerti Patikát. Engem mindig lenyűgöz, amiket készít egyszerű, azt hinnénk haszontalan növényekből, gyümölcsökből. Szinte minden problémára mutat valamilyen gyógyírt, így több ötlete is van pattanásokra. Ha nincsen ilyen tv csatornátok, akkor keress utána az interneten. A hajaddal szerintem ez nincs kapcsolatban, ha így szereted hordani, akkor nyugodtan. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!