Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat szeretnék a...

Raszta hajat szeretnék a mostani 10 cm es hajamra. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 10 cm es hajam van most. kicsit utána olvastam és arra már lehet hosszú raszta hajat csináltatni.

Milyen fajtát ajánlotok: mü vagy természetes haj?

Menyire tartós egy ilyen haj?

Pesten hol tudnám megcsináltatni?

árban körülbellül menyi lenne?


2012. jan. 20. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a saját hajad rasztázod, nagyjából a felére megy össze. Ezt minimum vállig érőből érdemes.


Az hogy jól fog-e állni a műraszta, az igazából attól függ, hogy milyen a stílusod. A reggaeiseken hülyén néz ki, de rockereken, cybergothokon elfogadott.


Műanyagból szerintem kivehetőt csináltass vagy csinálj, abból is van olyan, ami természetesnek hat. Meg tudod csinálni te is, keress rá hogy "syntethic dreads"..

2012. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az indormációt. utána járok még ennek a mű rasztának:) csak az a baj hogy élőbe nem látam még és nemtudom össze hasonlítani a 2t?:/

se rokker se goth nem vagyok:D inkább a regi:D

saját rasztát akarok természetesen. csk nemtudok mit csinálni a hajammal amig megnő a kellő hosszuságra:/

2012. jan. 22. 14:25
 3/3 anonim válasza:
[link] itt van pár eladó igazi raszta haj a hirdetésekben. 10 cm es hajba simán belehet horgolni ugyh ha például valaki levágatta a fél méteres rasztáját es felrakta ide akkor neked is lehetnek szép hosszu raszta tincseid :) sok sikert
2012. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!