Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsírosodó hajra...

Nagyon hamar zsírosodó hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kellene, de kénytelen vagyok 2, jobb esetben 3 naponta hajat mosni, mert bezsírosodik, lelapul és hát nagyon csúnya is így. Valami ötlet esetleg? Nyáron még csak-csak tudnám húzni az időt, de azért most nem szeretnék zsíros fejjel iskolába járni..

A sűrű használatra és citrusos, zsíros hajra való samponok nem váltak be, első napokra kiszárítja a hajam, olyan, mint széna lenne, utána meg ugyanolyan zsíros..:((


2012. jan. 21. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát vannak erre kifejlesztett samponok de ha már nagyon unod és nem válik be akkor menj el egy bőrgyógyászhoz hátha valami gombásodás vagy egyéb dolog van a fejbőrődön .
2012. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen.. semmit. detto így hat nekem is hatnak a citrusos csodaszerek. próbáltam a csalán sampont, semmi. most vettem babák hajára való johsnon sampont - ha a csecsemőnek jó akkor nekem is alapon - de nem jó. tegnap mostam meg, most szólt barátom hogy hát igazán moshatnék hajat :D mondom kösz...
2012. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a baba gyerek sampon ami nagyon jó :)
2012. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A samponok önmagában nem fognak segíteni.Valószínű lerakódás van a fejbőrödön.Nekem is volt de elmentem egy hajgyógyászhoz és kelezte rougj termékekkel.Nem volt valami olcsó de már csak heti 2x mosom a hajam.
2012. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezek a rougj termékek mennyibe kerülnek, hogy azt írod nem volt olcsó?
2012. jan. 22. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sokba...4 hónapos a kúra és 2 hónapra 14.000 forint volt de nekem korpás is volt.A fejbőrtisztító sampon 3000. forint és ez mellé a hatóanyag 5000 körüli.Lehet neked olcsóbb lesz mivel csak sampon+zsír elleni kellene.
2012. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!