Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a ricinus olajat a szempilláimra?

Figyelt kérdés
Félek hogy belemegy a szemembe,akár hatás közben vagy lemosáskor.

2012. jan. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog nyugi,ha meg bele megy akkor se lesz semmi bajod.

Én már hónapok óta használom és sose ment bele.

Egyébként én úgy szoktam,hogy egy fültisztító pálcikával kenem be és másnap lemosom.

2012. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy már nem használt szempillaspirált kimosol, és arról viszed rá a szempillákra a ricinust, akkor nem fog lefolyni és egyenletesen tudod eloszlatni. és ha este kened rá, reggelig ne mosd le, csak a reggeli mosdáskor. De nem fog problémát okozni! Még a szemkörnyéki bőrt is ápolja ha véletlenül sokat tennél és picit elkenődne, de így talán később jelentkeznek majd a mimikai ráncok .
2012. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek;) és mennyi idő után látszik az eredmény,ha mindennap kenem?
2012. febr. 19. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkinek változó. Nekem kb 2-3 hét után mondták és tényleg nagyon jó: hosszítja és vastagítja a szálakat. Persze nem fog egyik napról a másikra "műszempilla" nőni, csak ne hagyd abba a kenegetést, pár hónap alatt nagyon jó eredményt érhetsz el.
2012. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!