Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodik a hajam....

Nagyon zsírosodik a hajam. Mit lehet vele csinálni? 3 naponta mosom, anya nem engedi gyakrabban. Valami tanács? Ne legyen drága.

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 17:44
 1/5 linetta28clara válasza:
Nem megoldás az ,hogy 2 naponta akarod mosni a hajadat,mert teljesen tönkre vágod a hajhagymát és akkor ha mindennap mosnád akkor is zsírosnak látszik majd.Probálj meg jóminőségű sampont használni meg 1 x 1 héten ecetes vízzel leborítani attól szép fényes lesz.
2012. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyukád nagyon helyesen teszi, hogy nem engedi 3 napnál gyakrabban hajat mosni. Hosszútávon ami jó megoldás, ha fokozatosan csökkented a hajmosás gyakoriságát. Ezzel hosszútávon csökkented a haj zsírosodását.

Én is jártam ebben a cipőben, tudom, hogy nagyon nehéz megállni, hogy ne mosd meg a hajat, de muszáj.

16/L

2012. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem még soha nem volt bajom abból hogy gyakran, sokszor naponta mosom a hajam. Mindenkinek más a haja és ezért más ápolást és mosást igényel. Nekem pl sűrű, göndör hajam és ha nem mososm meg akkor nagyon erős hajszaga lesz amit nem bírok.
2012. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anyukád minden lépésedet megszabja?

én is úgy gondolom, hogy abból nem lehet baj ha gyakrabban mosod, lehet, hogy más haja rosszabbul reagál a gyakori hajmosásra, de lehet a tiéd nem

az én hajamnak se lett semmi baja

2012. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száraz sampon. Az ára márkától függ, én 1000 Ft-ért vettem a dm-ben (swiss o-par), és nekem bevált. Persze ezt se lehet túlzásba vinni.

Az egyik válaszoló jól írta, van, akinek árt a gyakori hajmosás (nekem is), van, akinek egyáltalán nem. Ezek szerint nekem sem tesz túl jó, hisz így, hogy 3 naponta mosod, így is zsírosodik. Gyakrabban semmiképp se!

2012. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!