Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, a nemiszervetek alsó...

Lányok, a nemiszervetek alsó részét hogyan szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

Én régebben az egészet borotváltam, nagyjából 1 éve mentem el kozmetikushoz, aki az egészet (fent, lent) legyantázta. Hihetetlenül fájt az alsóbb részeken, de gondoltam majd hozzászokok. Pár hónapja feladtam, annyira elviselhetetlen volt az a fájdalom. Azóta gyantával és epilátorral szőrtelenítem a vénuszdombot, a csikló-kisajak-nagyajak környéket pedig borotválom.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. máj. 27. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészet borotválom, hamarabb kész és nem kell szenvednem se a fájdalomtól. Pont olvastam valahol hogy egyáltalán nem tesz jót az intim részeknek a gyanta meg epilátor.
2009. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak borotválom.

Krém nem ér semmit, gyantáztatni nem megyek, epilátort nem bírom ott ki. Más meg nincsen.

Elég körülményes ott alul megcsinálni, de ha sok zselét/habot vagy akár tusolózselét raksz rá akkor könnyebb.

2009. máj. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotva az egész. Nem fogok egy kozmetikus előtt kitárulkozni gyantáztatni, meg biztos kegyetlenül fájhat, főleg alul. A bikinivonalat néha epilálom egy évbe kétszer eszembe jut, ha olyan kedvem van pl. nyaralás előtt, de alul csak borotva.
2009. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
borotva
2009. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azt hittem, hogy elég sokan vannak, akik ott is gyantáznak. :)
2009. máj. 28. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki se birnàm a gyantàt :D én màr a szemöldökgyantànàl feladtam! :D Borotvàlom lent és kész! Na meg én se tàrulkoznék ki a kozmetikus elött!
2009. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott lent én sem birom, csak borotvával. Bikini vonalat és a vénuszdombot epilátorral szedem le, ott még elviselhető. Egyszer próbálkoztam tovább is, de annyira fájt... ki is sebesedett, utána csípte minden. Szóval ott maradt a borotva. Csak így meg olyan rossz, hogy ott szúr már borotválás után másnap...
2009. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Csakhogy a borotvától lesz sebes! És hegek maradnak, és bárki bármit mond, a borotva ott lent nagyon rossz megoldás, mert hamar visszanő, viszket, kipattog (ok, ferttlenítő spray, de akkor is tök szúrós lesz).

Én saját magamat gyantázom mindenhol, a bajszomat, és az arcomat is :) 500 ft egy patron amiből 2 komplett test megvan (teljes kar, comb, lábak, hónalj) minden. Van aki ezt nem tudja megtenni, pedig nem nagy kunszt. Én ott lent a dombon leszedem gyantával, persze fáj valamennyire, de tartós, és a domb bőre az nem annyira lágy. A lentebbi részeket borotválom, vagy oda is "begyantázok", attól függ épp mekkora és meddig bírom, de megpróbálom azt is inkább gyantával

2009. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!