Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az a hajszőkítés?

Milyen az a hajszőkítés?

Figyelt kérdés
nehezen nő le a hajam és megszeretném kérdezni hogy milyen az a hajszőkítés visszakapom az eredeti hajszínem?
2012. jan. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen színű most a hajad?
2012. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eredetileg világos barna de feketére van befestve:( és nem valami szép látvány h félig le van nőve...
2012. jan. 21. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírom hogy én hogy csináltam. Fekete hajamra vettem dm-ben kapható festékeltávolítót (Colour B4) és sötétbarna eredményt kaptam. Nagyon elégedett voltam, mert ez olyan hajszín volt amivel ki lehetett menni az utcára, ellenben ha azonnal szőkítettem volna bizonyára narancssárga és foltos lett volna.. Azután 2-3 héttel leszívtam (szőkítő por + 12%-os hidrogénperoxid), majd befestettem világosbarnára. Nagyon szép lett!

A hátránya hogy iszonyatosan roncsolja a hajat, ezért sokat kell hajápolókra költeni. A másik az hogy ha hosszú a hajad akkor könnyen lehet hogy a végére semmilyen hatással se lesz és fekete marad :/

Remélem tudtam segíteni!

2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem sokkal szebb lett mintha fodrász csinálta volna (tapasztalat).
2012. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szőkítőporhoz semmi esetre se használjon senki 12-es oxit! Persze, hogy nagyon károsodott tőle a haj!

Inkább többször a leggyengébbel, egymás után akár, az jóval kíméletesebb.

2012. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!