Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A derkig érő egyenes fekete...

A derkig érő egyenes fekete haj hogyan néz ki jobban? Ha teljesen egyenesre van vágva a vége vagy ha V-alakban van? Esetleg valamilyen más formában?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyenes...
2009. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez a Te izlésedtöl függ szeintem, én mindig is utàltam a tök egyenesre nyirt hajat, még màsokon is!:) Ha hosszu volt akkor is V alakban vàgattam, most rövidebb/vàlig érö/ de tépett! A V alakra szavazok! ;) S szerintem add neki egy esést is, az egyenes meg ràlapul a fejedre! Ha megint megnö a hajam, akkor tarkotol kezdve tépetem meg fokozatosan lefele! Igy dusabbnak is làtszik, meg könnyebbnek! :)
2009. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Elözö vagyok! Itt nézelödhetsz s kitudod vàlasztani a neked tetszöt! :)

2009. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%
Nekem is ilyen a hajam, és egyenesen van vágva a vége, de már olyan unalmas, lehet csináltatok frufrut/lehet nem így kell írni:)/
2009. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Még nem ér derkig a hajam (még 10-15cm-t kell nőnie), de szeretném megnöveszteni, mert annyira tetszik. Nekem az egyenesre vágott nagyon tetszik, de nemrég mikor voltam vágatni a végéből, elfelejtettem mondani a fodrásznak, hogy egyenesre vágja (mert azt gondoltam emlékszik, hogy az előző alkalommal egyenesre vágta-pedig láthatta volna, hogy akkor egyenes volt a vége, na mindegy) és V-alakban vágta:( De azóta kezd megtetszeni. Most pedig az a problémám, ha azt szeretném, hogy egyenes legyen a vége, akkor nagyon sokat le kellene vágni a hajamból:( És igy sosem fog derékig érni! Nem tudom mi legyen:(
2009. máj. 28. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen mindegy, ahogy neked tetszik.
2009. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
az egyenes tiszta szégyen...nagyon gáz szerintem,semmi formája esése...a V alak nagyon szép,ad 1 formát a hajadnak,nem csak úgy lóg...ne akard egyenesre vágatni.
2009. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még az utolsó válaszolónak is! Nem tudom miért kellett ennyire lepontozni, ő csak a véleményét irta le! Erre szokják mondani, hogy izlések és pofonok...Na mindegy én nem pontoztalak le csak, hogy tudd:)
2009. máj. 28. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a V alak tetszik:)
2009. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!