Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre melyik a...

Mitesszeres bőrre melyik a legjobb arckrém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon mitesszeres(pattanásos-bár ezen tudok segíteni)a bőröm,de emellett egyébként száraz is.Olyan hidratáló arckrémet szeretnék,ami nem tömíti el a pórusokat(épp ellenkezőleg)és erősen hidratálja a száraz bőrt.

köszi


2012. jan. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Clean & clear mitesszereltávolító maszk + nivea nekem bevált.
2012. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az a maszk tényleg kiszedi?vagy legalább a felső rétegét?Annyira nem hsizek ezekben a maszkokban abból kiindulva,hogy kinyomni is alig lehet őket mert elég mélyen vannak.
2012. jan. 22. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván fürdés után kell alkalmazni, amikor amúgy is fel van puhulva a bőr. Érdemes még bőrradírt alkalmazni, hogy eltávolítsd az elhalt hámréteget. Ez után alapos arc mosás, utána jöhet a maszk.


Szerintem elég jól kiszedi a mitesszereket, de az biztos, hogy a makacsabbakat könnyebb kinyomni utána. A Clean & clearben nagyon sok van, szerintem akár évekig is elég lehet. Nekem pl. csak az orrom mitesszeres, de azt jól helyrerakja. Ha 2-3 naponta használod, akkor tuti megtisztul a bőröd.

2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu, ez most durva, hogy férfi létemre én adok tanácsokat az arcápolásról egy nőnek. :D
2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem száraz, hanem vízhiányos lehet a bőröd - nem mindegy. Száraz bőrre zsírosabb krém kell, vízhiányosra meg vizesebb alapú. De amúgy kenhetsz rá akármit, ha belülről nem hidratálod megfelelően.

Krémnél meg nem mindegy, hogy 13 vagy 23 vagy 56 éves vagy, mert ehhez mérten is mást kíván a bőr ugye. :D Legjobb szerintem a szín és illatanyagmentes patikai általános egyszerű hidratáló. :D:D Egyébként szeretem a helia-d-t is, sokan a níveát használják, azt hiszem valami aqua nevő, kék kupakos, meg az avon sulution-ből volt szintén kék kupakos krémem, az jó volt meglepőmód.

Meg valami jobbfajta bőrradír se árt, de ha hámlik tőle a bőröd, ne használd, vagy ritkítsd, és eleve max heti egyszer használ.

Emellett pedig nem árt havi egyszer kozmetikushoz menni.

A pattanásokon amúgy bőrgyógyász kb 1 hónap alatt segít, a mitesszerek inkább azok, amiktől egy élet kevés megszabadulni, ha ilyen a bőrtípusod, csak karbantartani lehet inkább. :( De ha pattik nincsenek és megfelelően ápolod a bőrödet, akkor pár mitesszer nem is annyira nem probléma azért. ^^

2012. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!

Sajnos nekem belgyógyászati okból kifolyólag ilyen a bőröm,a pattanás nem gond,mert az nincs is,ha kezelnek,de a mitteszerek sajnos már nem húzódnak vissza ha egyszer kialakultak...

Egyébként 23éves vagyok.

Majd ezt a maszkos dlogot kipróbálom-köszi-meglepett,hogy több pozitív véleményt is kaptam róla,mert tényleg nem hittem benne-és a C.&C-s jó vagy inkább a Nutrogena-s?Mondjuk nekem a Neutro-val kapcsolatban több pozitív tapasztalatom si van(másféle termékeivel).

Arcradírt kb hetente használok(az jó is,mert tényleg felpuhítja).

És a patikában kapható sima arckrém mennyibe kerül?

Egyébként a vízhiányos dolog nem tudom mennyire igaz vagy nem az esetemben,mert rengeteg vizet iszom-ennek ellenére az egész testemen,arcomon száraz a bőröm-de mint mondtam,"belül" nem minden oké ezért akár az is elképzelhető.

2012. jan. 22. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
A Neutrogena termékek is jók, de drágábbak is. A C&C nekem bevált.
2012. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!