Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hidratáló...

Melyik a legjobb hidratáló arckrém?

Figyelt kérdés
Én eddig Nivea (kék dobozos) használtam, de attól nagyon csillog az arcom.
2011. jún. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A www.kremmania.hu -n szerintem találsz erre választ!:)

Én amúgy most a Nivea Control Shine-ját kezdtem el használni, egyelőre nem rossz.

2011. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez elsőre furán hangozhat, de nekem a babatestápoló vált be legjobban (johnson). Sok krémat kirpóbáltam, (loreal, garnier, nive..stb), de egyszer amikor épp kifogytam valamelyikből és ki volt száradva az arcom, akkor testápolót kentem rá és azóta ezt használom, mert nem zsíros, könnyen beszívódik és finom puha lesz tőle a bőröm.
2011. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen az arcod. nekem a balea young mattíó hidratálókrém jött be eddig a legjobban. olcsó is, puha lesz tőle a bőrőm, és kicsit mattabb a bőrőm tőle.
2011. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a Nivea Young mattító krémje vált be. Használtam Vichy Normadermet is, ami felsőkategóriásnak számít, hát szart se ért...
2011. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!