Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma az egyik barátnőmtől...

Ma az egyik barátnőmtől kaptam házi arcpakolás recp. Neki kiválóan bevált és én is megcsináltam. Nekem kiütéses lett az arcom és éget Mit tegyek? Ismertek valami ellenszert? És van valami jó házi arcpakolás recept ami bevált?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit tettél az arcodra?

Mindenképp mosd le azonnal sima vízzel.

És bár nem tudom mit tettél rá, a sudokrém általában mindenre jó:)

2012. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát erőspaprika, uborkareszelék, citromhély ée egy kis víz hiába mosom nem nagyon jn len szerintem vízálló vagy nem tudom
2012. jan. 22. 12:47
 3/9 anonim válasza:
Egyszer én is kipróbáltam egy ilyet nekem csodásan hatott .nem tudom te mi a szart kentén az arcodra de nem véletlenül Dr Hugyinszki Pálné Öntöző K aAnnától kaptad a receptet???O.o
2012. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

erőspaprika!!!!!!!!!

jujj az nagyon durva lehet.. ez a bizonyos barátnő rosszat akart neked?

nyilván attól van kiütésed...én ezt csinálnám ha ilyet tettem volna(bár nekem van annyi eszem hogy nem teszek erőspaprikát az arcomra..na mindegy) vennék egy vattát és ilyen arclemosóval lemosnám az arcom (de nem tonikkal, hanem azzal a másikkal ami olyan krémszerű..és most nem jut eszembe a neve) aztén az arclemosót is lemosnám az arcomról sima vízzel, aztán bekenném sudokrémmel..

Az tényleg nagyon jót tesz a bőrnek, bár erőspaprikára még nem használtam:D...

És szerintem legközelebb gondold át hogy az alapanyagok amiket felhasználsz a házi pakoláshoz azok rendben vannak -e. Mert nyilván ha a szádat is csipi amikor megeszed, akkor az arcodat is fogja, sőt lehet hogy nem is csípi evés közbe de az arcbőrödet fogja. Az arcbőr nagyon vékony és érzékeny, szóval ne tegyél rá csak úgy akármit...

2012. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akitől kaptam ő orvos és különleges arcerőspaprikát adott ami erre jó de nekem úgylátszik nem
2012. jan. 22. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek beválik valami, az nem biztos, hogy másnap is. Biztos, hogy ugyanolyan típusú a bőrötök?
2012. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom
2012. jan. 22. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
és ő mit tanácsol a kiütéseidre?
2012. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ki akart babrálni veled. :D

Erőspaprikát, bőrre... főleg problémás bőrre.

A házi pakolásokkal meg ez a baj amúgy, lehet vinnyogni, hogy milyen károsak a kemikáliák... jah. Egész addig, hogy a természetes csodaszerekre sokkal gyakoribb az allergiás reakció. :S Ha ilyen otthoni kutyult vackokat használsz (bár eleve minden új készítménynél praktikus), előbb treszteld egy kis felületen, nyakon, csuklón, stb, ha ott nincs gond, akkor jó eséllyel nem lesz baj. :S

Hát mostmár... a csípés szerintem elmúlik magától, szerintem ne nagyon mosogasd, ha belegondolsz, ha eszed a paprikát is csak rosszabb, ha vizet iszol rá. Mondanám, hogy kenyér... :D De bőrnél nem hiszem, hogy működik. :S Szerintem tűrd egy kicsit.

A kiütésekre vagy sudocrem, vagy valami hámosító, de mindenképpen valami illatanyagmentes dolgot kennék csak rá, és hanyagolnám a sminket is. Esetleg patikában kevertess valamit. :S

És tanulj a hibából: mondhatom, hogy nekem jól bevált ez meg az, aztán téged meg megint kiüt... :D Én a helyedben óvatosabb lennék. :S

2012. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!