Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász száraz hajból is...

A fodrász száraz hajból is tud vágni vagy fontos, hogy megmossa és vízes legyen? Illetve, ha világos szőke vagyok hány festés után érhetnék el egy sötétebb szőke hajat?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam, de szeretem a szőkét...csak nem tesz jót neki, ha sötétebb szőke a hajam attól jobb lenne az állaga?? Vagy nem lenne sok változás??
2012. jan. 22. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Mot jégszőke a hajam, alul talán kicsit sötétebb, és ilyet szeretnék...ennél egy kicsivel világossabbat.

[link]

2012. jan. 22. 14:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy épeszű fodrász sem vág száraz hajat, leglaábbis hosszút (max géppel...)

Fontos, szárazon gubancolódik, más az esése, és nehezebb kezelni és vágni. Fodrászom pl kijelentette, hogy akármilyen igényesnek tűnnek a vendégei, ő ugyan hozzá nem kezd a hajukhoz anélkül, hogy jó alaposan meg ne mosná. :D

Ha meg a hajad nem bírja a festéket/szőkítőt, és már ki van száradva, azon már nem nagyon lehet segíteni pár árnyalattal. Max ha eleve sötétszőke vagy és csak azért fested be, hogy ne legyen csúnya amíg lenöveszted. :D Ha le kell hozzá szívni a színét, akkor teljesen mindegy kb. :S

És ha jó a fodrászod, egy festéssel meglehet ennyi.

2012. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert nem olyan drasztikusan csunya, szaraz...csak erzem hogy picit szaraz a tapintasa...elmult 3 alkalommal nagyon rossz festeket valasztottam...jobban kiszivta de hat szinun kivul jo szaraz lett a hajam...tehat csak ezert kerdezem..de tehetek fel kepet hajamrol, ha gondoljatok.
2012. jan. 22. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:
2012. jan. 22. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
olyasmire szeretném kb az egészet, mint első képen ahol sötétebb, mert vhol sajnos világosabb...:S:S fodrászkellékesnél kapott hajfesték jobb minőségű?? meg ott inkább olyan lesz a hajszínem, mint a drogériás dobozon feltűntetett?
2012. jan. 22. 16:00
 6/7 Angyalka1985 ***** válasza:

Szia! Szőke hajnál, csak a tövét szabad festeni, és a végén picit összemosni, ha nincs árnyalatbeli változtatás. Sötétíteni egy alkalommal is lehet néhány árnyalatot. Egyből barnára mondjuk nem ajánlom, mert bezöldülhet. Ha szereted a színed, akkor használj hajvégápolókat, az segít.

Én szoktam szárazon hajat vágni, előtte persze kivasalom. Szerintem jó látni a haj természetes esését.


Szilvi (fodrász- Bp.)

2012. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen a tovet szoktam csak...bat azota mar barnulok.:)


Hajvegapolot mar jo regota hasznalok. Hajam nem vasalom.:)

2012. júl. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!