Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea Q10 arckrémet próbálta...

Balea Q10 arckrémet próbálta valaki? Most nivea Q10 használok, de kipróbálnám a Baleásat, mivel az ára sokkal kedvezőbb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ára sokkal kedvezőbb olcsóbb akciós gagyi! hát te tudod ha szereted magadat egy kis kőolajjal kenegetni akkor vedd meg!

te komolyan elhiszed hogy hatásos az öregedés ellen?

2012. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan van. Bevált, próbáld ki, annyit megér.
2012. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, az éjszakai. Elég zsíros krém, azt tudod?

Nem rossz, de semmi extrát nem tud. Bár nem tudom, hogy a 8-10ezer Ft-os krémek jobbak lennének-e vajon.

De tény, hogy elég olcsó, így ha nem vársz különösebb hatást a hidratáláson kívül, akkor jó.

Az első válaszolónak üzenném, hogy a Nivea, Garnier stb. is ugyanolyanok, mint a Balea, csak jobb a reklámjuk...

2012. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2012. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
34
2013. márc. 5. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

34 évesen még ne használj Q10-es termékeket, azzal ráérsz még. Ha Baleában gondolkodsz, akkor ezeket ajánlom: Balea Nature nappali és éjszakai krém, vagy pedig ha száraz a bőröd, akkor az ureás termékcsalád.

2013. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!