Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 hónap telt el egy nagy hasi...

4 hónap telt el egy nagy hasi műtétem óta. A hegem 35 cm hosszú, Bioptron Compact III. kézi lámpa segítségével még 4 hónap után is lehetnek szép változások a heges területen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Már az elején kellett volna használnod pld. Chitosant. Négy hónapos heg már nem nagyon fog szépülni.
2012. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Ez elkeserített.
2012. jan. 23. 14:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ne is dobjam ki a sok pénzt egy ilyen lámpára , mert zéró esélyem van?
2012. jan. 23. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán megbízol a lámpában bérelj inkább egyet, vagy kérj kölcsön. Ez is lehet egy megoldás. Esetleg egy finom plasztikai műtéttel nem lehetne a hegesedésen javítani? Nem tudom milyen műtéti hegről van szó. Elkeseríteni nem akartalak, bocsáss meg érte.
2012. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi. Köszönöm válaszaid.
2012. jan. 23. 17:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Hello. Mai nap fogom elkezdeni a Bioptron Pro1 használatát , remélem segíteni fog. A gépet kölcsönöztem. Mindenképp írok a hegem alakulásáról! :)
2012. jan. 26. 10:34
 7/7 anonim válasza:
Na, sikerült javulást elérned?
2012. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!