Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok, félhosszú a hajam...

Fiú vagyok, félhosszú a hajam elol elválasztva és idegesit hogy osszevissza hullám van benne. Lehet ellene tenni valamit, hogy ne nézzek ki ugy mint egy rossz bu*i?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint nem b..szott egyenesre csak hát értitek...
2009. máj. 28. 15:21
 2/10 anonim ***** válasza:
pl. kivasalod?
2009. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jód e azon kivül mertmint irtam nem akorom hogy emos legyne...
2009. máj. 28. 15:32
 4/10 A kérdező kommentje:
de azért köszi
2009. máj. 28. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:

csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy a hajat úgy is ki lehet vasalni, hogy ne legyen "emós". Te bizonyára arra gondolsz, hogy a mai srácoknak olyan vasalt ahajuk, hogy szögegyenes, és eláll a fejüktől. Ez azért van, mert nem tudják, hogyan kell hajat vasalni.

Én vasalom és nem olyan látványos. Csak nem kell olyan erősen kihúzni... Dehát pasik, nem értenek hozzá (tisztelet a kivételnek)

2009. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akk tudsz egy két tipet adni hog yho vasaljam ? :D
2009. máj. 28. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Vizezd be és próbáld egyenesre beszárítani egy fésű segítségével. Használhatsz hozzá hajhabot is! (Bevizezed a hajad, rákened oda a hajhabot, fésülöd egyenesre és úgy szárítod meg!)

Hajformázó hajhabot tudsz venni pl. a dm-ben, elég olcsóért, én kis flakonosat veszek 200 Ft-ért (kék, Balea márkájú) és elég sokáig elég, anyagilag se megterhelő!

2009. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2009. máj. 28. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:

16:23-as válaszoló vagyok :)

Először valóban szárítsd a hajad egyenesre. Én lány vagyok, az én hajamban is van alapból hullám, de ha készülődöm egy körkefe segítségével be kell előtte szárítanom egyenesre, másképpen nem lesz hatásos az egyenesítés. Ehhez valóban használhatsz egy kevés(!) hajhabot - bár bevallom, nekem úgy hamarabb zsírosodott a hajam. Utána ha valóban megszáradt a hajad (én úgy oldom meg, hogy egyik nap este mosok hajat, alszom egyet és másnap reggel vasalom ki a hajam) szóval ha megszáradt, akkor nem a legmagasabb hőfokon vasalom ki. Egy tincsen nem kell hatszor átmenni, és ne nyomd rá annyira a vasaló lapjait, csak finoman, gyengéden, és mindig fésűvel együtt használd. Próbáld úgy formázni a hajad, mintha természetesen egyenes lenne... Írásban elég nehéz elmagyarázni, de szerintem bele fogsz jönni! Nekem akkor lesz szögegyenes, nagyon természetellenes a hajam, (általában a frufrumnál) ha nagyon kevés hajat fogok össze, és azt vasalom.

Ja és ha rendszeresen vasalod a hajad, akkor elengedhetetlen a balzsamok, pakolások használata, mert különben nagyon csúnya száraz szálkás és töredezett lesz a hajad. Ja és ha törik a vége, akkor irány a fodrász, mert az nagyon igénytelen és ha nem vágatod le, akkor csak tovább hasad a hajszál.

Remélem tudtam segíteni! :)

2009. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi igen :D
2009. máj. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!