Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma vettem test tust/tetováló...

Ma vettem test tust/tetováló tust. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy test tust/ tetováló tust.

Hasonló mint a henna csak ez fekete és X idő múlva lekopik. Sajnos a bolti eladó nem tudta megmondani, hogy kb. meddig marad fent a bőrön. (Hobby boltba vettem.)

Nem tudjátok úgy kb. hogy meddig marad a bőrön?

Mert látható helyre szeretném csinálni és azért jó lenne tudni, hogy meddig fog ott lenni. :)


2012. jan. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én karácsonyra vettem ilyet a barátnőmnek és nagyon sokáig nem maradt meg neki. a vállára írtunk de kb fél nap múlva már halványabb volt, mintha lekopott volna...
2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát azt hittem, hogy vagy 4-7 napig fent marad. :/

Köszi a választ! :)

2012. jan. 23. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nah, hogy vált be a tusod? :)) megmarad?

(előző hozzászóló)

2012. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a bokámra csináltam egy ilyen hangjegyet 1-1,5 hete. Annak a fele még megvan a többi része halvány.

A kezemre szoktam általában csinálni de ott vagy 3 napig marad fent. De akkor már halvány. De ha úgy van újra szoktam festeni. :)

A kézen gondolom azért marad kevesebb ideig fent mert ott "súrolja" a ruha meg ha a kabátot veszi fel az ember stb. :)

2012. jan. 31. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!