Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra, mit...

Mit használjak a hajamra, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Derékig érő hajam van, nem festetem, nem vasalom, mégis olyan száráz, szálkás. Töredzett is volt, vágattam belőle pár centit, de a fodrász mondta hogy le kéne vágatni rövidre mert már 'nem egészséges'. De sajnálom levágni.

Mit ajánlotok, milyen szert használjak rá? Valami hajvégápoló, hajpakolás...??


2012. jan. 23. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Gliss Kur termékeket használom, most nem jut eszembe a neve de ilyen rózsaszín flakonba vannak, selymes lesz tőle a haj. én Annak használom a samponját, a balzsamját, akkor van ugyanebből a rózsaszín fajtájúból azonnal lemosható hajpakolás tubusban, akkor van ilyen kifésülést segítő spray is. Ezeket ha együttesen használod biztos segítenek, nekem is nagyon száras meg szálkás volt a hajam, most már sokkal jobb és fényesebb. :)
2012. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolsz?

2012. jan. 23. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj pakolás.
2012. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igen ezekre :D
2012. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!