Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni töredezett...

Mit lehet tenni töredezett haj ellen? Csak a fodrász segithet vagy valamivel helyre lehet hozni? Ha lenyiratkozok, akkor aztán mivel tudnám megvédeni, hogy ne töredezzen?

Figyelt kérdés
Ti milyen hajápoló szereket használtok, hogy szép hajatok legyen? ajánlhattok mást ami fontos, nem csak a töredezés ellen.:) köszi.
2012. jan. 24. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát először is, hajmosás előtt használhatsz olajos pakolásokat. Napjainkban már tele van vele a net. Pl. ricinus-olíva olajos keverék, az tökéletes száraz, töredezésre hajlamos hajra és még hajnövesztés szempontjából sem rossz. Aztán a hajad inkább kímélő samponnal mosd, hígíthatod is, és kétszer tovább öblítsd a hajad, mint amennyi ideig mostad, hogy minden vegyszer távozzon a hajadból. Használj balzsamot, hajvégápolót. Levegőn szárítsd a hajad. Kíméld a kémiai hatásoktól (hajfestés) Ha mégis hajszárítót alkalmazol, vagy vasalsz, használj hővédőt. (bár nem tudom mennyire hatásos, én ilyenkor mindig használok, megnyugtatja a lelkiismeretem:D )

Kipróbálhatod a Serical Latte hajpakolást, 1 liter 810 Ft körül mozog. Szerintem nagyon jó értékarányos ára van. Megéri!


Még annyit hogy a töredezett hajat nem igen lehet rendbe hozni, csak visszatarthatod az ápolással hogy ne törjön tovább, de érdemes levágatni. Ebben az olló segíthet csak. Utána megfelelő odafigyeléssel és ápolással szép hajad lehet. :) sok sikert!

2012. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.:)

Hajat festeni nem festettem még, és nem is fogok, vasalni is nagyon ritkán. Száritani szoktam hajmosás után, mert ha magától szárad meg, akkor nagyon hülyén, mert göndörös a hajam, szóval nem tiszta göndör.

2012. jan. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!