Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta valaki a Bioderma...

Használta valaki a Bioderma White Objective termékeket?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen pattanások után maradt barnás-pirosas foltocskák az arcomon, és azokat szeretném eltüntetni. A gyógyszerttárban kaptam Bioderma termékajánlót, és ott láttam a White Objective termékeket. Elég drágák, úgyhogy érdekelne, hogy használ-e, mert nem szeretnék 10 ezret csakúgy kidobni az ablakon.
2012. jan. 25. 17:20
 1/3 anonim válasza:

Konkrétan ezt nem használtam,de más terméküket igen és nagyon jó volt.Bőrgyógyászati bajomat meggyógyította,amit semmilyen más,orvos által felírt készítmény sem.De mielőtt kiadnál ennyit,próbáld ki a citromlét,eredeti citromból,ne üveges löttyből.A pattanásaidat meg ne piszkáld és ne kapard el!

De szerintem így is szép vagy,ne törődj a foltocskákkal! :)

2012. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pattanások már nem nagyon vannak, a foltok maradtak meg. Zavaró mert nagyon csúnya, és nem csak azért, hanem azért is, mert ott érzékenyebb a bőröm és pl be is gyulladnak időnként, és sokkal nehezebben múlnak el, mint a sima pattanások, szóval nem csak esztétikai gond van vele. Meg nem csak 1-2 pici alig látható foltról van szó, hanem majdnem a fél arcomról. És elég sokan megjegyzik, hogy bizony csúnya... Azért is akarom kipróbálni a Biodermát, mert nagyon sokan dicsérik, csak hát nem olcsó.. :)


Bőrgyógyász és kozmetikus is látta már, mindketten azt mondták, hogy ezt ilyen lézeres, vagy villanófényes kezeléssel lehet eltüntetni, azok meg még drágábbak, és biztos, hogy van rá más megoldás is...

2012. jan. 26. 19:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a választ! :)
2012. jan. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!