Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Venus és Bioderma...

Hol lehet Venus és Bioderma termékeket kapni? Gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Biodermát gyógyszertárban igen. Venus? Borotvára gondolsz?:D Azt meg Tescoban, dm-ben, rossmannban.
2010. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem arra a venus-ra gondoltam hanem aminek van testápolója + sminklemosója + szemkörnyékápolója. Meg mitudom én mien termékei vannak... :) nekem tőlük most csak Venus 2in1 sminklemosó kéne.
2010. ápr. 11. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja jó:D Nem ismerek ilyen márkát krémekben, azért gondoltam a borotvára:D Amúgy meg a google szerint a Douglas-ban lehet kapni venus krémeket.
2010. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D nagyon köszi!
2010. ápr. 12. 18:23
 5/5 A kérdező kommentje:
és tuttok valahol még máshol, mert Douglas bolt nincsen Miskolcon :) egy sminklemosót meg nemakarok házhozszállítással megrendelni :)
2010. ápr. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!