Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoliba mentek, előtte...

Ha szoliba mentek, előtte kentek valami napvédőkrémet az anyajegyetekre? Már, akinek van? Hogyan véditek a bőrötöket?

Figyelt kérdés
Most már mindenhonnan azt hallani,hogy védeni kell a bőrt,főként,ha az anyajegyes,a káros napsugárzástól.A szoli meg ugye sokkal veszélyesebb.
2009. máj. 29. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Én mértékkel szolizok. Szoktam szedni alakalom kúra szerűen béta karotin kapszulát.

Nem kenem be előtte magam, ha be is szeretnéd kenni magad inkább szolizáshoz kifejlesztett készítménnyel, ne naptejjel.

2009. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen feltétlen be kell kenni és nem csak az anyajegyet hanem a bőrt is védőkrémmel akár sziba jár valaki akár a nap káros sugaraitól!

Vannak kifejezetten szoli krémek pl. az ilcsi piros-barna menyescke szolárkrém

nem drága 2000 ft és sokáig elég. Csak úgy hozzáteszem én nagyon jó termékeknek tartom ai Ilcsit és olvasgatva ezen az oldalon a kérdéseket azt veszem észre sokan használjék, ennek öeülök is , mert az üzleti termékek meg sem közelítik.

2009. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kend be magad valami szoláriumozásra kifejlesztett védőkrémmel, mert így kevésbé károsítja a bőröd, és barnább is leszel.

Érdemes előtte sok répát vagy sárgabarackot enned, mert az ezekben lévő karotin segíti a barnulást. Ezeket kapszula formájában is beszedheted.

Az anyajegyeden nem sokat segít, ha bekened, ha nagyobb, inkább ragaszd le addig egy tapasszal...

2009. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!