Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen KOZMETIKUS ÁLTAL...

Milyen KOZMETIKUS ÁLTAL FORGALMAZOTT terméket használtok arctisztításra, sminklemosásra stb?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy ki milyen kozmetikus által forgalmazott terméket használ, és ezek valóban hatásosak e? Valamint az az arctisztító amit használtok az leviszi a sminket is? Én kipróbáltam több "sminklemosót" is de a legbeváltabb mégis a babaszappan maradt, mert sok termék csak össze vissza maszatolja a sminket de nem viszi le... Tapasztalataitok?

Köszönöm a válaszokat.... :-)


2012. jan. 26. 12:04
 1/3 anonim válasza:

Házi cuccok a legjobbak és legolcsóbbak.Én olíva olajat használok sminklemosásra.Nincs benne semmi szintetikus sz@r,mint az agyonreklámozott vackokban.

Egy kozmetikai vattakorongot belemártasz kicsit,letörlöd a sminked,aztán szárazra törlöd az arcod és kész.Egy menetben tisztít és ápol is.

2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit mi adunk az professzionális,ezért drága is.Persze,hogy hatásos,mert mi tanultunk anyagismeretet nem a reklámnak hiszünk.Olyan termékekkel dolgozik a legtöbb kozmetikus amiben tényleg van hatóanyag,nemcsak a doboz szép.Nem provokálás,de lassan már senki nem hisz a kozmetikus tudásában.
2012. jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Az első válaszolónak köszönöm a tippet, ki fogom próbálni! A második válaszolónak is köszönöm, és te melyik terméket használod? Nekem az árral nincs gond, én nagyon drágát használok, és c sak érdeklődöm másiknak mi vált be.
2012. jan. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!