Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A klasszikus kék tégelyes...

A klasszikus kék tégelyes Nivea krém tényleg alkalmas sminklemosásra is?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, de nem tudom pontosan, hogy hogyan lehetne vele lemosni. Pl. bekenem vele az arcom, és vattapamaccsal megtörlöm? Vagy?
2011. jún. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
majdnem minden fajta krém, lemossa a sminket. Csak ezt nem hirdetik, mert akkor a cégek akik a sminklemosókat gyártják, jól megszívnák. Egy vattapamacsra tegyél egy pici krémet, bármilyet, és használd mintha csak sminklemosó lenne a pamacson.
2011. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a szemsminket nem mostnám vele, szemészek nem igazán tesztelték és tapasztalatom szerint iszonyatosan rossz, ha a szemedbe kerül.

De arra tényleg bármelyik krém és arctisztító jó, hogy lemosd az alapozót, vagy a maradék szemfestéket, ami annyira már nincs a szemed közelében.

2011. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én azzal mosom le a sminkem...full jól leszedi..ráteszek vmennyit egy zsepire és a csukott szemem dörzsölöm vele..lejön a smink és még soha semmi baja nem volt a szememnek tőle...:)

22L

2011. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lejön vele, annyi baja van, hogy elég tömény/sűrű/zsíros maga a krém, ezért nem kell sok belőle.

Én fogtam egy vattakorongot, elkentem rajta jól egy kis níveát, majd szépen lemostam vele a sminket.

2011. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!