Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akupunktúrás kezelés a gyullad...

Akupunktúrás kezelés a gyulladt pattanások és hegek kezelésére az arcon?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon régóta megoldatlan problémával küzdök. Számtalan módszert kipróbáltam már a gyulladt pattanások és hegek ellen, de igazán jó megoldást nem találtam eddig. Most nemrég olvastam az akupunktúrás kezelésről.


Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Tudjátok ajánlani? Ha igen, milyen lehetőségek vannak, érdemes kipróbálni?


Köszönöm előre is!


N (21L)



2012. jan. 26. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Dermaroller kezelést próbáltad már?AZ orvosi kezelésre gondolok.Vagy a lézeres kezeléseket?


Az akupunktúra nem heg kezelésre való.

2012. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem próbáltam, és még nem is hallottam róla. Most utánaolvastam és biztatónak tűnik. Esetleg tudnál segíteni, hogy Debrecenben hol van ilyen kezelés?

2012. jan. 27. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok plasztikai sebész végez ilyeneket ,de inkább pesten.
2012. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jan. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!