Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna haj, nagyon világos...

Sötétbarna haj, nagyon világos szemöldök. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szóval sötétbarna hajam van, szemöldököm meg nagyon világos, szinte nem is látszik és eléggé zavar.Mit lehet ellene tenni? A szemöldökfesték pl. hatásos és tartós?

2012. jan. 28. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tartós :) a szemöldök nem nől úgy mint a haj, és az nagyon szép úgy, ha megegyezik a hajszíneddel. De láttam már hasonlót, mint ami neked van, mármint sötét haj, világos szemöldök párosítást, az is tetszeni szokott, de van hogy nem is figyelem, mert nem feltűnő, csak ha nagyon nagyon vékonyra van szedve. :)
2012. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát végülis több választási lehetőség is van. A legegyszerűbb, ha befesteted kozmetikussal (én is az vagyok), az talán a legszebb és legtermészetesebb és nem kell vele foglalkoznod jó ideig. :) A másik pedig az, hogy veszel egy barna szemöldökceruzát. Azzal is nagyon szépen ki lehet húzni, és így sokkal jobban fog illeni a hajszínedhez! :) Ennek az a hátránya, hogy minden nap ki kell festeni vele a szemöldöködet, de nem tart sokáig, és szerintem megéri az a pár perc fáradság! :) Meg persze van a sminktetoválás, de az meglehetősen drága (már ha tényleg jónevű helyen akarod szépre csináltatni).
2012. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!