Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készüljek a randira?

Hogyan készüljek a randira?

Figyelt kérdés
a szemöldököm elég rikta, a szemem mélyen ülő,és nemtudom milyen színnel sminkeljem a kék színű szememet.
2009. máj. 30. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ez függ a haj és bőr színedtől is. Régebbi kérdések között minden féle varriáció le van írva a kék szemhez.
2009. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mélyen ülő szemedet egy világos szemhéjpúderrel korrigálgatod. Ez még matt legyen, és nyugodtan használhatod a szemhéjadon.

A szeme külső sarkába (a szemhéjad közepétől kiindulva) tehetsz sötétebb árnyalatot is.

Hogy nagyobbnak tűnjön a szemed, a szempillák tövét kihúzhatod szemcerkával- de ezt is úgy csináld, hogy a szempillasor közepéig érjen a vonal (beljebb ne). Vigyázz, hogy nagyon szorosan a szempillák tövében húzódjon a vonal- akár el is satírozhatod egy kicsit, és így tuti nem lesz hiányos.


A színekről annyit, hogy szerintem semmiképpen ne kéket használj, hanem valami olyat, ami kiemeli a szemedet. Pl. szürke, barnás- beige, vagy lila, ami szerintem a tuti befutó :)


A szemöldököddel is tudsz csalni egy picit. Én barna szemceruzával szoktam átrajzolni. De ne úgy csináld, hogy egy vonallal áthúzod és kész. Húzz inkább több pici vonalat, így gyakorlatilag "kitöltöd" a szemüldököd hiányos részeit. Esetleg porral (egy színben szemöldöködhöz illó szemhéjporral) is fixálhatod.

2009. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!