Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hogyan készüljek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hogyan készüljek, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem most vasárnap lesz az első randi, az első találkozás. De még nem igazán tudom hogy mit vegyek fel. Elég, duci(kövérke)fiatal csaj vagyok, szeretném ha kényelmes lenne, de egyben érezzem benne szépnek magamat. Hát szerintem városnézés, sétálás a parkban, cukrászda, fagyizás lesz a a program. A magas sarkút nem bírom. És valószínű hogy el lesz borulva de azért remélem nem fog esni, de azért lehet viszek egy blézert. Szerintetek ilyen városnézős, sétálós randira milyen ruci illik?
2011. júl. 28. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

"mit vegyek fel?"


a telefont

2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami tetszik neked. Honnan tudjuk milyen ruhád van? ÉS mi áll jól neked ?
2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nme tök mind1 úgy is lekerül bármit felveszel :D
2011. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van néhány farmerom, tunikám, pólóm ami olyan nyárias, meg halász gatyám. Végül is, imádom a tunikákat csak nem tudom jól ellenék e benne, gondolkoztam a halászgatyán, de félek hűvös lesz.
2011. júl. 28. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

ha ilyen sétálós lesz a program, akkor farmer egy dekoltáltabb felsővel, ami színben is megy a blézerhez. ha van balerinacipőd, akkor az mehet, abban kényelmesen tudsz majd sétálni, de csinos is a szereléshez. ha nincs, akkor sportcipő, vagy amit amugy is hordani szoktál.


a lényeg, hogy a hétköznapi stílusodtól ne térj el, mert ha összejöttök csalódás lesz, ha akkor nap mint nap máshogy lát,mint az első randin.


sok sikert!

2011. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Én is a teltebb alkatúak közé tartozok,nekem az a cselem,hogy egy ehhez hasonló ruhával elvonom a figyelmet és a cicijeimre terelem.A ruha takarja a feneked,a combod egy részét(macerás helyek) és hidegebb időben fel tudsz venni alá egy cicanacit.Sok sikert!

2011. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,van fogalmad róla mit linkeltél ?:DD
2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kedvenc ruhád :) abban jól fogod érezni magad, és biztosan jól is áll neked :)
2011. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ám köszi az eddigi hozzászólásokat, tuti hogy vasárnapra rossz idő lesz. Ám valószínű hogy farmer lesz rajtam meg balett cípő, a blézer is meg van. Csak a felsőn kell gondolkoznom még.
2011. júl. 29. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,rossz link,eredetileg ezt akartam: [link]
2011. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!