Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra, miteszerekre...

Pattanásokra, miteszerekre legjobb trükkök?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani pár olyan dolgot, amitől szép sima lesz az arcom, és eltudom tüntetni a pattanásokat, az arcomról, és a miteszereeket. Próbáltam Aknesol-t, nagyon kis mértékben segített. Voltam kozmetikusnál, de nagyon kicsit alakított.

Szép sima arcot szeretnék, ilyen házitrükkökkel . :)


2012. jan. 28. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
A házi trúkkökből csak bajod lehet. Már én is és többen ráfáztunk.Én személy szerint sebészeten kötöttem ki Az orom mellett kinyomkodott pattanás miatt. Vásárolj akármelyik DM-ben Vermix márkájú "Szárítókeveréket" Nem drága és ezzel jó alaposan kend be az arcodat. Előtte jól rázd fel. Meglátod mennyire gyorsan megjavul a bőröd.V...X
2012. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágj fel egy paradicsomot, ami kifolyt belőle lé itasd fel egy vattapamacsra, kend az arcodra. Szárítja a bőrt. A paradicsomot ha meg megeszed akkor belülről ápol :-)
2012. jan. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *fanni* ***** válasza:
Élesztő+méz. Nekem ez vált be, kb már 1 hónapja használom és szép lett tőle az arcom. Néha-néha van 1-2 patti de nem komolyak.
2012. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Vegyetek a DM-ben VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK fortét, meglátjátok csodaszer, és magyar termék. Sziasztok
2012. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!