Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Nirvel Color Out hajfesték eltávolító hajradírról, vagy bármi egyéb bio (hidrogénmentes) hajszínleszedőről?

Figyelt kérdés
Olyan 4 és fél éve festem a hajam, az első 2-3 évben sötétbarnára (vagyis szinte feketére), azóta kékesfeketére festem a hajam, de szeretnék tőle megválni, és az eredeti hajszínemhez visszatérni, ami olyan sötét vörösesbarna. Szerintetek érne ez valamit? Nem szeretnék sima színeltávolítót, vagy hidrogént használni (a károsodások miatt).
2012. jan. 29. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy már a niveának is van ilyenje... Egyébként ezzel a márkával abszolult nem vagyok megelégedve, sztem a dm-ben kapható colour B4-et próbáld ki, azt sokan dícsérik és állítólag egyáltalán nem károsít.
2012. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi most látom hogy nem nivea hanem nirvel! :D
2012. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt meg tudnád mondani, hogy a lenőtt részre is fel lehet-e kenni (bár igazából az a rész nem sok, pár nappal szilveszter előtt volt utoljára festve, vagy azt ki kell hagyni?
2012. jan. 30. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket sajnos nem tudom. :) De a lenőtt részt miért akarnád bekenni? Hisz ott nincs festék, semmit nem szed ki.
2012. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyszerűség kedvéért, mert ha tényleg nem szívná ki semennyire se a "szűz" hajat, akkor nem kellene azzal a pár millis lenövéssel vesződni (na, meg ha összefogom, bebugyolálom fóliába, órákon át, szerintem elkerülhetetlen, hogy valamennyi ne kerüljön a fejtetőre), hanem csak bekenni az egészet és slusz-pasz. :)
2012. jan. 30. 20:23
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan rákenheted, mert a ColourB4-nak az a lényege, hogy a mesterséges pigmenteket annyira összezsugorítja a hajadban, hogy simán ki tudod mosni belőle. A természetes pigmentekkel semmit sem tud kezdeni, így elvileg, ha helyesen használod, a valaha volt legvilágosabb hajszínedet hozza vissza.
2012. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!